Fractal Design Meshify 2 Compact Light Tempered Glass Black
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-MES2C-03
- Saadavus: 5
-
143€
Fractal Design Meshify 2 Compact Light Tempered Glass Black
| All | |
| Brutokaal | 13.20 kg |
| Draivilahtrid | 2x3.5"/2.5" 4x2.5" (2 included) |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 634.00 mm |
| Gross height (mm) | 324.00 mm |
| Gross width (mm) | 542.00 mm |
| Installitud alumised ventilaatorid | 1 x 120 |
| Installitud esiventilaatorid | 3 x 120 or 2 x 140 |
| Installitud tagaventilaatorid | 1 x 120 |
| Installitud ülemised ventilaatorid | 2 x 120/140 |
| Juhtmehaldus | Yes |
| Karbi sisu | Meshify 2 Compact Case Accessory box |
| Kombineeritud HDD/SSD sahtel | Yes |
| Laienduspesad | 7 |
| Liides | 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Mõõdud (l x s x k) | 424 x 210 x 475 mm |
| Muud funktsioonid | Room for GPUs up to 360 mm with a 240 mm radiator in the top, or up to 360/280 mm front radiators with GPUs under 305 mm Versatile and space-efficient ATX form-factor design Tempered glass |
| Netokaal | 10.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer product name | Meshify 2 Compact Light Tempered Glass |
| Tare other | 12 g |
| Tare weight (kg) | 2.70 kg |
| Toetatud esimese radiaatori mõõdud | 360/280 mm |
| Toetatud ülemise radiaatori mõõdud | 240 mm |
| Toite tüüp | ATX |
| Tolmuvastane filter | Top, front and bottom |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | ATX / mATX / Mini-ITX |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design meshify 2 compact light tempered glass black, fd-c-mes2c-03, fractal design, korpused










